IX Turniej o Puchar Prezesa KS Broń Radom – Głuchołazy 26-29.11.2015

Już od jutra nasz Drużyna rozpocznie zmagania w pierwszym tegorocznym turnieju halowym. Tym razem Trener dał szansę głównie zawodnikom, którzy nie brali udziału w turnieju w Zakopanem oraz tym, którzy zagrali tam w mniejszym wymiarze czasowym. Skład naszego zespołu to: Klajn - Antczak, Węglarz, Hirsz, Rybacki, Kaniewski, Wisialski, Winiarski, Zadka, Kasperkiewicz, Jachimowicz. Powalczą oni w Głuchołazach z zespołami Broni Radom I, Broni Radom II, Huraganu Wołomin, Szydłowianki Szydłowiec, Powały Taczów I i Powała Taczów II o Puchar Prezesa KS Broń Radom. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej ośrodka Banderoza (http://www.sport.banderoza.pl/index.php/hala-sportowa) w systemie 6+1, mecz i rewanż. Turniej rozpoczynamy jutro o godzinie 11:40 meczem z Bronią Radom II.  Warto dodać, że równolegle także roczniki 2001 ( na Stadionie Sportowym w Głuchołazach) i 2003 (boisko ze sztuczną murawą w Mikulovicach) naszej Akademii powalczą o to samo trofeum. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia wszystkim ekipom.